Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Keramický ateliér Saši Gr. vznikl v roce 2020 na Zámku Žďár nad Sázavou v rámci projektu Chytrá ruka.

V letních měsících mě najdete před kavárnou na Zámku, kde předvádím výrobu keramiky a zároveň prodávám své výrobky.

V zimním období můžete navštívit můj prodejní stánek na náměstí Republiky ve Žďáru nad Sázavou.

Vzhledem k tomu, že víceméně vše, co stihnu vyrobit, prodám touto formou, momentálně nenajdete na těchto stránkách konkrétní zboží k prodeji, kromě možnosti objednávky kurzů. Do budoucna přidám alespoň ukázky výrobků.

Zakázková výroba keramiky je možná od minimální ceny 2500,- (Příklad: 10 hrnků po 250 Kč)

Nabízím individuální kurzy práce s keramikou, workshopy a originální výrobky z dílny Saši Gr.

Kurzy si můžete objednat zde v e-shopu, nebo telefonicky.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na email: keramika@mlha.gr nebo na telefonní číslo 776 484 404.

Keramický ateliér Saši Gr.

Kdo je Saša Gr.?

Saša Gr. je výtvarník, spisovatel, nakladatel a antikvář. Je vyučený umělecko – řemeslný keramik, maturoval v ekonomickém oboru, momentálně studuje při zaměstnání na Fakultě humanitních studií UK v Praze.

Výtvarně se v minulosti prezentoval společně s výtvarnou skupinou Wakuum15G. Vystavoval kresby, malby a keramické plastiky. Ilustroval knihu Marcela Babczynského Šeptání ďábla (Mezera, 2008) Keramice se s přestávkami věnuje od vyučení. Kromě provozu vlastní dílny byl také  mistrem odborné výuky na keramickém učilišti v Praze a vedl keramickou dílnu jako pracovní terapeut v Centru Slunečnice (Denní centrum pro osoby s kombinovaným postižením) Mimo to vedl řadu keramických kroužků.

Coby literát publikoval v řadě časopisů, psal sloupky do Deníku Referendum, vydal knihy Jede medička na sáňkách (Mezera, 2007), Matoucí encyklopedie (MLHOVINA, 2016) momentálně připravuje k vydání třetí knihu s názvem Sídliště II. a účastní se několika dalších knižních projektů jako spoluautor. Spolupracoval na mnoha knihách, jako redaktor. V minulosti organizoval desítky literárních akcí v Praze a na Vysočině. Věnuje se také nakladatelské činnosti v Nakladatelství MLHOVINA a provozuje Antikvariát MLHA ve Žďáře nad Sázavou.

V rámci projektu Chytrá ruka otevírá  Saša Gr. svůj keramický ateliér na Zámku Žďár nad Sázavou. Jeho cílem je seznámit veřejnost s krásou keramické tvorby jako uklidňujícího, léčivého a povznášejícího procesu.

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz